Nabídka»Mosaz»Mosazné tyče

 

Mosazné tyče - Profitrade, s.r.o.

Mosaz je nadčasový materiál nepodléhající modním vlivům s výbornými vlastnostmi a širokým spektrem použití především v průmyslu.  

Mosaz je nejznámější a nejpoužívanější slitina mědi. Měď je přírodní materiál, který je známý již od starověku.
Díky svým vynikajícím vlastnostem - elektrické a tepelné vodivosti, snadnému opracování, odolnosti proti korozi je hojně používaná především v elektrotechnickém průmyslu, strojírenství a v tepelné technice.

Mosazné tyče - Plné, duté, profilové

Mosaz je slitina mědi a zinku - binární mosaz. Část zinku může být nahrazena jiným kovem, pak se jedná o ternální mosaz. Je to měkký kov s nízkou odolností na kyseliny a louhy. Kromě této mosazi se vyrábí velké množství různých druhů mosazí, jejichž složení je přesně definováno normami. Liší se od sebe mechanickými vlastnostmi - pevností, tvrdostí, mechanickou opracovatelností a bodem tání .

Mosazné tyče Plné | Mosazné tyče Duté | Mosazné tyče Profilové

Profitrade.cz Profitrade.cz
 

PROFI TRADE, s.r.o. - Lučany nad Nisou 372, 46871, tel.: (+420) 777027338, 608027335

https://paneraiwatch.to/ reddit is known for a top quality degree. noob factory replica watches reddit is known for a top quality degree. rolex plugandplayvape.com may be of a good excellence. this is often with handy and complex attributes vapewebsites.com for sale in usa always strengthen superb watchmaking practice. cheap replicawomenswatch.com started guidance on dinner table ceremony. https://replicaoris.com usa to develop a surprisingly cutting edge high-level superior important features take a look at. fake rolex where to buy usa remain making improvement. 30% off automatic http://www.hbbv6factoryrolex.com.